CAT -- CAST

Calendario

DÍAS ESPECTÁCULO COMPAÑÍA GÉNERO

Setembre

29 HOP Sant Andreu IV Concurs de Dansa Urbana de Sant Andreu {danza urbana}

Octubre

11 ‘Som’ Esbart Sant Martí 2a Mostra de Dansa Catalana de Creació {danza de raíz tradicional}
20 Perverso 

Festival Dansat 2018

Thomas Noone Dance

[Espectacle gratuït a Pl. Orfila]

{danza contemporánea}
20 Nur

Festival Dansat 2018

Iron Skulls Co
[Espectacle gratuït a Pl. Orfila]
{dansa contemporánea}
25 Bulb

Festival Dansat 2018

Múcab Dans
[Espectacle gratuït a Passeig Fabra i Puig entre c/Monges i c/Neopàtria]
{danza contemporánea}
25 Sessió 3.2

Festival Dansat 2018

Dosis de Cia. UnaiUna + All inclusive de UnaiUna + Transoceánica de Cia. Dinamo Danza + Ciclamen de Cia. Yurdance {danza contemporánea}
26 Solos en companyia

Festival Dansat 2018

Reinaldo Ribero i Dani Rosales (Colectivo Lamajara) + Alba Barral (Thomas Noone Dance) + Sarah Anglada (Los Moñekos) + Vero Cendoya {danza contemporánea}
27 Träd

Festival Dansat 2018

Colectivo Lamajara

[Espectacle gratuït a Pl. Orfila]

{danza contemporánea}
27 Línia Urbana

Festival Dansat 2018

Mawu de Cia. Armoniza (Aina Lanas) + Perception de Julien Rossin + EnRelacioOhm d’Om Rasa {danza urbana}
28 Molsa

Festival Dansat 2018

Cia. Thomas Noone Dance {danza familiar}

Noviembre

9 BLLM’ d’Esbart Joventut Nostra-Sant Jordi 2a Mostra de Dansa Catalana de Creació {danza de raíz tradicional}
16 ‘Essències’ d’Esbart Maragall
2a Mostra de Dansa Catalana de Creació
{danza de raíz tradicional}
24 La Fuente Cia. Karime Amaya {flamenco contemporáneo}
25 Blink Flash Duncan Cia. Blink Flash {danza familiar}
30 ‘Ara i abans’ Ebart Ciutat Comtal 2a Mostra de Dansa Catalana de Creació {danza de raíz tradicional}

Diciembre

21, 22 Best of you Cia. La Intrusa Danza {danza contemporánea}
23 Aigua Cia. Mons Dansa {danza familiar}

Enero

25, 26 LO.LI.TA / La Mort Cia. La Taimada {danza contemporánea}

Febrero

22, 23 Iron Modvm Cia. Iron Skulls {danza urbana}
24 Quadres d’una exposició Cia. Centre de Dansa de Catalunya {danza familiar}

Abril

26, 27 Premi de Dansa IT Institut del teatre {danza contemporánea}
28 Klé Cia. Addaura Teatre Visual {danza familiar}

Mayo

25, 26 Habitacions 13 i 5,89A Hotel – Col.lectiu Escènic {danza contemporánea}