CAT -- CAST

Calendari

DIES ESPECTACLE COMPANYIA GÈNERE

Setembre

29 HOP Sant Andreu IV Concurs de Dansa Urbana de Sant Andreu {dansa urbana}

Octubre

11 ‘Som’ Esbart Sant Martí 2a Mostra de Dansa Catalana de Creació {dansa d’arrel tradicional}
20 Perverso 

Festival Dansat 2018

Thomas Noone Dance

[Espectacle gratuït a Pl. Orfila]

{dansa contemporània}
20 Nur

Festival Dansat 2018

Iron Skulls Co
[Espectacle gratuït a Pl. Orfila]
{dansa contemporània}
25 Bulb

Festival Dansat 2018

Múcab Dans
[Espectacle gratuït a Passeig Fabra i Puig entre c/Monges i c/Neopàtria]
{dansa contemporània}
25 Sessió 3.2

Festival Dansat 2018

Dosis de Cia. UnaiUna + All inclusive de UnaiUna + Transoceánica de Cia. Dinamo Danza + Ciclamen de Cia. Yurdance {dansa contemporània}
26 Solos en companyia

Festival Dansat 2018

Reinaldo Ribero i Dani Rosales (Colectivo Lamajara) + Alba Barral (Thomas Noone Dance) + Sarah Anglada (Los Moñekos) + Vero Cendoya {dansa contemporània}
27 Träd

Festival Dansat 2018

Colectivo Lamajara

[Espectacle gratuït a Pl. Orfila]

{dansa contemporània}
27 Línia Urbana

Festival Dansat 2018

Mawu de Cia. Armoniza (Aina Lanas) + Perception de Julien Rossin + EnRelacioOhm d’Om Rasa {dansa urbana}
28 Molsa

Festival Dansat 2018

Cia. Thomas Noone Dance {dansa familiar}

Novembre

9 BLLM’ d’Esbart Joventut Nostra-Sant Jordi 2a Mostra de Dansa Catalana de Creació {dansa d’arrel tradicional}
16 ‘Essències’ d’Esbart Maragall
2a Mostra de Dansa Catalana de Creació
{dansa d’arrel tradicional}
24 La Fuente Cia. Karime Amaya {flamenc contemporani}
25 Blink Flash Duncan Cia. Blink Flash {dansa familiar}
30 ‘Ara i abans’ Ebart Ciutat Comtal 2a Mostra de Dansa Catalana de Creació {dansa d’arrel tradicional}

Desembre

21, 22 Best of you Cia. La Intrusa Danza {dansa contemporània}
23 Aigua Cia. Mons Dansa {dansa familiar}

Gener

25, 26 LO.LI.TA / La Mort Cia. La Taimada {dansa contemporània}

Febrer

22, 23 Iron Modvm Cia. Iron Skulls {dansa urbana}
24 Quadres d’una exposició Cia. Centre de Dansa de Catalunya {dansa familiar}

Abril

26, 27 Premi de Dansa IT Institut del teatre {dansa contemporánea}
28 Klé Cia. Addaura Teatre Visual {dansa familiar}

Maig

25, 26 Habitacions 13 i 5,89A Hotel – Col.lectiu Escènic {dansa contemporània}